Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcémás vagyok, mit is jelent?

Ekcémás vagyok, mit is jelent?

Figyelt kérdés

Szóval pár napja észleltem a nyakamon hogy rettentően száraz a bőröm, kicsit el volt színeződve, de semmiképpen sem vörösre. Ma elmentem bőrgyógyászhoz, mondta, hogy ekcéma és kaptam rá kenőcsöt...

Kicsit meg vagyok ijedve, mert ezzel kapcsolatban sok mindent lehet hallani, hogy krónikus lesz stb...

Pedig már nagyon várom, hogy vége legyen, mert nagyon viszket. Az lenne a kérdésem, hogy ez tényleg el fog múlni? Mennyire komoly? Szerintem viszonylag hamar el lett kapva, mert még kis területen van és nem tűnik gyulladtnak. Mire lehet számítani a továbbiakban?

Előre is köszönöm!


16l


2016. okt. 19. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ekcéma valojába bőr kiütés addok egy linket [link]
2016. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ekcéma tk.jelzi valamelyik belső szerv problémáját. Hiában fogod kenegetni, nem segít megoldani a lényeget. Keress egy alternatív orvost, aki ezzel foglalkozik, az kenceficék nélkül is kigyógyít.
2016. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy elmúlik, aztán kiújul, és társ lehet egy életen át. Nekem volt, hogy évekre elmúlt, aztán máshol jött ki, ott azóta is van. Gondolom kaptál valami szteroidos krémet, az jó lesz rá.
2016. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, ez csodálatos... Szerintem nem szteroidot kaptam rá... Mindenesetre miután felkentem úgy viszketett, hogy csak na...
2016. okt. 19. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Fenistil retard használ, amikor kijön. Régen volt, hogy Fenistil tablettát is kellett szedni, amikor erősebb volt.


Az jó, ha ilyen későn ketdődött, mert akkor könnyebb kúrálni.


Akinek kicsi gyerekként kezdődik, még attól is lehet félni, hogy asztmás lesz.


De ismerek olyat is, akinek minden ok nélkül elmúlt olyan 20 éves kora körül, pedig gyerekként szörnyű volt, sebesre kopott neki, és nem tudtak mit csinálni, semmi nem segített. De ez volt vagy 40 éve.

2016. nov. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A krém után pár napon belül elmúlt. Remélem nem jön ki ismét...
2016. nov. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!