Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcémás bőrre ha abbahagytam...

Ekcémás bőrre ha abbahagytam a szteroidos krém kenését, és sokat rosszabbodott, az mitől van?

Figyelt kérdés

Már nem mulasztotta el teljesen az ekcémát, mindig volt egy pici. Most abbahagytam, erre nagyon rossz lett a helyzet. Megszokta a bőr a szteroidot? Volt már valaki így? Idővel jobb lesz, legyek türelemmel?

Egyáltalán milyen orvoshoz lehet fordulni, aki nem egy még erősebb szteroidos krémet fog felírni?



2016. dec. 1. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Urológushoz.
2016. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A szteroidos kremek nem is arra vannak hogy teljesen elmulasszak a az ekcemat, csak abnormalisan rakenyszeritik a bort hogy normalisan mukodjon amig hasznalod. Magat a problemat nem szuntetik meg. Ahogy en hallottam ha valakinel kialakul ez az egesz eleteben idokozonkent legalabbis szenvedni fog a problemaval. Nekem a fejboromon alakult ki szeborreas ekcema ugy egy masfel eve es borzaszo sokat szenvedtem vele amig helyes kezelest nem kaptam. A szeroidos oldat meg egy kream amit a borgyogyasz felirt a vegen csodalatos volt de ahogy elhagytam a tunetek elkezdek vissza jonni. De mivel nekem ez a fejemen volt egy baratom ajanlotta hogy valtsak az alpecin samponra, a koffein serkenti a bor verkeringeset es hatha segit visszabillenteni a borom mukodeset a normalis kerekvagasba, es sikerult. Jo ideje tunet mentes vagyok. Szoval amit tudok ajanlani, keress valami hiperszuper extraerzekeny borre valo szappant/tusfurdot, illetve ha van koffeines a piacon probald ki, nem veszitesz vele semmit ;)
2016. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!