Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lehetel a barátom...

Allergiás lehetel a barátom spermájára, ha ő az arcomra élvez és égett? Bár szex után mindig kipattog az arcom.

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 06:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Probald ki massal is es ha attol nem pattogzik akkor a baràtodèta vagy allergias
2016. dec. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Erre most mit lehet mondani? Rádverjem?
2016. dec. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze tesztelgetni fogom màssal.
2016. dec. 24. 13:09
 4/12 anonim válasza:
62%
Ilyen esetről még nem hallottam, de én a helyedben konzultálnék az orvosommal (nőgyógyásszal, esetleg bőrorvossal). Ha szex után pattogsz ki, lehet valami a hormonjaiddal, vagy akár allergia valamire, amit a sperma tartalmaz, de szerintem mindenképp kérd ki egy orvos véleményét, az a biztos :)
2016. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Jaja, szerintem is, kérd meg a dokit hogy verje rád ő is :D
2016. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Sőt!

Szerintem hasznos lenne ha a doki össze hívna egy ráverő konzíliumot... :-D :-D :-D

2016. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az 50es nővérek meg majd letörölgetnek.
2016. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szeder Katalin ***** válasza:
Ez a tünet nem annyira allergiára vall, mint a bőröd érzékenységére. Mehetsz orvoshoz, de szerintem első lépésben nem muszáj. Kérj a gyógyszertárban bőrtápláló arckrémet, és szex után, ha lemostad az arcod, azzal kend be. Persze, masszírozd be alaposan, nehogy a barátod reklamáljon. Ugyancsak a gyógyszerészek talán tudnak valami vitamint adni száraz, törékeny bőrre. Azt viszont szedd rendszeresen, csak egy idő elteltével hat.
2016. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gyilki válasza:
0%
Vannak itt jelentkezők,válogathatsz. Ha nem pattogsz ki akkor az övével van baj. De ha lenyeled vagy kiköpöd akkor biztosan nem lesz pattogás,de ki is finghatod! ;-)
2016. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
feri,megint itt szórakozol?
2016. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!