Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez valami allergia? Vagy a...

Ez valami allergia? Vagy a gyógyszer okozza?

Figyelt kérdés

Tegnap óta kijött 2 elég nagy területen a bal arcféltekemen valami felomlás szerűség, de nem feltünő csak közelről. Nem konkrét kiütés hanem tényleg csak felomlás meg kicsit pirosabb ott a bőröm.

Egy hete kapok fizikoterápiás kezelés erre az arcféltekemre, okozhatha az áram? Mert a 2 folt ott van ahova az elektródákat szokták tenni.

Vagy csak gyógyszer utóhatás? Most már csak az arcomra szedek vitamint, a szteroidot meg a többi gyógyszert abbahagytam szerdán. Okozhatják ezek is? Vagy valami allergia lehet? És van rá valami kenőcs?

17/l



2016. dec. 31. 16:17
 1/2 anonim válasza:
Először is olvasd el a gyógyszer mellékhatásait vagy kérdezz meg egy gyógyszerészt. A következő fizikoterápiám kérdezz rá az orvosnál. Addig is szerintem vagy Bepantennel vagy niveás krémmel kenegesd az lehet segít rajta egy picit. Látom,hogy lány vagy,de szerintem ne alapozózz addig meg ilyesmi mert lehet csak rosszabb lesz tőle. Jobbulást!
2017. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szoktam sminkelni:)


Köszönöm a valaszt, megkérdeztem és azt mondták a fizikoterápia okozza, gyenge a bőröm.Kenegetni kell körömvirág krémmel.

2017. jan. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!