Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kaptam kalcium injekciot...

Kaptam kalcium injekciot izomba aztan a helyén megkeményedett ilyen meszesedés lett? Azt hogy lehet kezelni? Elmulik magatol?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
olvastam hogy egyik mellékhatása lágyszoveti meszesedés lehet.Ez elmulik maagtól mit lehet ezzel kezdeni?
2017. jan. 20. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy meszesedés. Borogasd a helyét. Éjjelre is tegyél rá egy vizes zsebkendőt! 1/2 év alatt általában eloszlik.
2017. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez olyan soká tart? Olvastam neten,hogy a magnézium és d vitamin segíti a gyorsabb gyógyulást
2017. jan. 20. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordul nem csak calcium injekció után,hogy a helye becsomósodik,esetleg fájdalmas lesz. Kend be pl. Voltarennel,Diclofenaccal és tegyél rá borogatást,de ne több órára (pl. éjszakára),hanem egészen hideget,akár jegeset,de csak 10-15 percre,viszont azt naponta többször is. A magnesium és a D vitamin ilyen hatásáról még nem hallottam,de az bizos,hogy ártani nem fog. Sőt igazság szerint szednhetnéd őket rendszeresen is főleg ősztől tavaszig.
2017. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!