Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi okozhatja ezt, érdemes...

Mi okozhatja ezt, érdemes lenne elmennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Körülbelül december vége fele voltam orvosnál mert a lábamon kiütések jöttek elő, de csak ott viszont rengeteg apró piros folt,ahol az orvos felírt valami kenőcsöt rá és kb. 2 nap alatt elmúltak, ezt követően kb. 2-3 héttel a kezemen csípéshez hasonló piros foltok jöttek elő, viszont ezek a lábamon lévőkkel ellentétben viszkettek is és nagyobbak voltak jóval, viszont ebből "csak" 3-4 db jött elő és nem 1 helyen a kezemen hanem szétszórva jelentek meg, ma pedig úgy keltem fel, hogy a jobb kezemen 1 csípéshez hasonló folt jelent meg, de ez sokkal aggasztóbb, mert sokkal nagyobb, mint az eddigiek, nagyon viszket és 1 csomóhoz hasonlít, mert teljesen kemény a helye és feldagadt, semmire sem vagyok allergiás ( tudomásom szerint ) és a piros foltnak apró nyoma látszódik, ami csípésre utal, de a a csaldáomban senki máson nem jöttek elő ilyen foltok, a szobámban pedig bogarat már hónapok óta nem találtam ( szerencsére ) átnéztem mindent, még atkákra gondoltam, de azok nem hinném, hogy ilyen csípéseket okoznak, nem tudom, hogy esetleg mégis allergia lehet-e vagy csípés, de akkor meg mi csípett meg

2017. jan. 28. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana az orvosához fordulni újra... esetleg felkeresni egy másik orvost.
2017. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska.
2017. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsabenyka válasza:
Allergia is okozhatja, étel, ital, vagy kozmetikum, mosószer, öblítő. Az ágyi poloska is sanszos, azzal napközben sosem találkozol, alaposan nézd át az ágyad matracának alját, meg a plafont is, bár, ha a veled együtt lakók közül senkin nincs csípés, akkor kisebb az esélye. Ha bármi erre utaló nyomot találsz, szakembert hívj, mert ha megzavarod őket azzal, hogy őrült módon elkezdesz mindent elhúzni, takarítani, csak szétszaladnak mindenhova, repedésekbe bújnak és nehezebb lesz kiirtani. Nagytakarítás az irtás után célszerű. Bolhát nem hozhattál haza? Arra is van, aki allergiás. Ha nem csípés, akkor valamilyen allergia, próbálj egy hetes krumpli-rizs diétát. Krumplit és rizst ehetsz felváltva, ahogy jólesik (főtt rizs, főtt krumpli, vagy héjában sült, fóliában is beteheted a sütőbe, először üresen, sóval, később pici vajjal, vagy zsírral. ( egy hétig tudom, nem esik jól, de ha így elmúlik, akkor étel, akkor lassanként kezdhetsz egy-egy megszokott ételféleséget, ha újra kijön, ő a hunyó. Ha nem akkor valami, amit magadra kentél, vagy mosószer, öblítő. Gyógyszert nem szedtél semmit? Gyógyszer allergia is lehet.
2017. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen így utólag is a válaszokat :) Már elmúltak és közel 1 hónapja semmi probléma, viszont ezek szerint nem ágyi poloska volt
2017. márc. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!