Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Rosszul lettem a kávétól. Mért?

Rosszul lettem a kávétól. Mért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok (nem kérek olyan kommentet hogy ilyen fiatalon ne igyál kávét.) és eddig kb. 4-szer ittam kávét és ebből 3-szor rosszul lettem tőle. Hányingerem volt, szédültem. Amikor kezdetem jobban lenni akkor a szívemnél elkezdett szúrni. Mitől lehetett ez?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2017. febr. 23. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! mennyi kávét ittál, és milyen erőset? nem lehet hogy sok volt és túl magas lett a vérnyomásod? :/
2017. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Anya utána megkóstolta és azt mondta hogy ez egy felnőtnek is erős (én nem éreztem erősnek) egy pohárba csináltam (közepes pohár volt) és a háromnegyedét ittam meg mert közbe lettem rosszul.

2017. febr. 23. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

értem, hát akkor lehet hogy azért mert a szervezeted soknak tartotta azt a nagy mennyiségű koffeint esetleg..nem igazán tudok másra gondolni:/

1-es voltam

2017. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
47%
Anyukad miert engedi hogy kavet igyal?? En 16 vagyok es meg nekem sem engedi. Nem veletlenul. A kave felnotteknel is elegge egeszsegtelen nem meg hogy egy gyerek el. Nem tesz tul jot a szivnek sem. Nincs hozzaszokva a szervezeted. De ha mindenkeppen kavezni akarsz akkor kezd tejeskaveval. Egy bogre negyedebe kavet ontessz a haromnegyedet meg feltoltod tejjel. Megcukrozod es kesz. Hidd el neked meg ez is sok de te tudod.
2017. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!