Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Porallergia ellen mit lhet tenni?

Porallergia ellen mit lhet tenni?

Figyelt kérdés
Amíg vidéken laktam nemvolt ilyen gondom, most 2éve pesten vagyok, amikor porszívozok 1napig köhögök orrotfújok..... ha sose voltam ilyen érzékeny rá, most miért jött elő? :|

2017. márc. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg a por pesten, naponta vastagon áll mindenen, minden reggel portörléssel kezdem a napot.

Használj vizes porszívót, nálunk ez bevált, utána nincs porszag, hanem kellemes tiszta illat a lakásban.

Minden nap felmosok, túl sokat nem lehet tenni.

2017. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy olyan ágyneműt vegyél, amit 60 fokon ki lehet mosni, ne legyenek szőnyegek, vastag függönyök és takarók a lakásban.
2017. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kim Bo Mao ***** válasza:
Én is a porszívót akartam írni. Sajnos a vizes porszívók elég drágák szoktak lenni (én is azt akartam venni), de maradt a mikroszűrős hagyományos fajta. (Amúgy borzasztó hogy direkt nem gyártanak már mosható porzsákot, és muszáj havonta lecserélned a zsákot, fél-1évente a mikroszűrőt.) Ha megteheted tényleg a vízporszívót vegyed (korábban az volt nálunk, de válás miatt már nincs meg), sokkal higénikusabb és szerintem tovább is bírja mint egy hagyományos porzsákos.
2017. márc. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha a szervezet ellenálló képességét javítanátok fel, az még olcsóbb is lenne!
2017. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösy
2017. márc. 19. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

"És ha a szervezet ellenálló képességét javítanátok fel, az még olcsóbb is lenne!"


Köszi a tanácsot! Engem ez az oldala (is) érdekel. Bevált, konkrét tippet is tudnál adni?

2017. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!