Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha Chemotox-szal (Vape,...

Ha Chemotox-szal (Vape, mindegy ugyanaz) befújom pár helyen a lakást? Többi lent

Figyelt kérdés
..szellőztetek is, de aztán este alszom, és nem bírok felkelni, meg fáradt és legyengült vagyok, akkor az lehet a rovarirtó méreganyagától, vagy csak szimplán az a baj, hogy f4ig nem tudtam elaludni, és még óraátállítás is volt? Meg hétfő? Vagy van valami köze a chemotoxhoz?

2017. márc. 27. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nap fújkodod a szobákba?
2017. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, csak tegnap fújtam először, mert már egy ideje mászkálnak ilyen miniatűr barna kis bogarak (ami a lisztbe meg ilyenekbe belemászik, de nem az az átlagos, hanem valami másik), és a falon is vannak (jó nem száz, de egy-kettő), eddig kinyírtam őket kézzel, de már a hideg kiráz, ha meglátom, úgyhogy befújtam a falakat csíkban, ahol voltak. kb 6 csíkot fújtam 4 szobára elosztva 50m2 a lakás.
2017. márc. 27. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
chemotox nem lesz elég valami durvább kell mondjuk szakember megirhattad volna milyen rovarok
2017. márc. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy mik ezek. olyan ,mint a lisztbogár (hoz hasonló), egyszer már utána néztem. nagyon kicsi, barna színű, sima kitinpáncél. legfőképp a fűszereket eszik, nem is a lisztet. De az a zavaró, hogy felmásznak a plafonra, és a hálóba is besétálnak, és a fürdőbe is..Nem ilyen rajzásszerű, de biztos, hogy minden nap látok legalább kettőt..igen, kerestem neten rovarírtókat, de nem tudom, kit hívhatnék. mindenki csótánnyal és hangyával foglalkozik. igen, sajnos, a vape nem volt nekik elég :((( hiába fújok le egyet-kettőt, vagy csak végzek ki simán, utána megint előbújik még egy..
2017. ápr. 4. 13:01
 5/6 A kérdező kommentje:
tehát az a baj, hogy én sem tudom, milyen bogár ez, életemben nem láttam, kb 1-2 mm nagyságú, barna. most olvasok egy másik ilyen beszélgetést az nlcafé honlapján, úgy látom, másnak is van ilyen problémája...minden kaját ki kellene dobni, és légmentesen lezárni...
2017. ápr. 4. 13:08
 6/6 A kérdező kommentje:
dohánybogár
2017. ápr. 4. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!