Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Antibiotikum mellékhatásaként...

Antibiotikum mellékhatásaként volt már valakinek, hogy megduzzadt a torka? Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Felfázásra írtak fel antibiotikumot,amitōl megduzzadt a torkom(hát erre biztos van valamikyen szakkifejezés,sajnos nem tudom pontosabban leírni).

Az esti adagot vettem be,de csak most jutott eszembe,hogy talán ez okozhatta reggel is a torokfájást. Most meg nem merek elaludni,mintha egyre jobban bedagadna,gyógyszert már szerintem felesleges bevenni az antibiotikum tetejére. Orvoshoz holnap megyek ha nem múlik.Addig valahogy ki kéne bírom.Tapasztalt már ilyen mellékhatást valaki??a betegtájékoztatón nem szerepel.



2017. ápr. 28. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább allergén reakció lehet. Meg is fulladhatsz. Kérdezd meg a mentőket vagy az ügyeletet, mit javasolnak.
2017. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van kálcium pezsgőtablettád, addig is idd meg!
2017. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik antibio?
2017. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Az antibiotikumok lókakát sem érnek. Többet ártanak mint használnak.
2017. ápr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!