Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gluténérzékenység gyorstesztet...

Gluténérzékenység gyorstesztet használt valaki?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a gyorstesztet, igaz halvány, de jól láthatóan pozitív lett a végeredmény, viszont csak úgy kb. 1 órával jelent meg, a 10 perc helyett. Mindenképp szeretnék rendes vizsgálatra is elmenni, de diéta után most terhelem vissza a glutént, sajnos nagyon rosszul viselem. Migrénem van és emésztési problémáim, mióta visszaálltam. Állítólag egy hónapot kell rászánni, de örülnék ha előbb is elmehetnék laborba. Vehetem ezt az eredményt vajon pozitívnak? Járt már valaki így?
2017. máj. 5. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Nem terhelnék a helyedben. Kb 14 éve vagyok lisztérzékeny és nálam olyan problémák jelentkeztek amivel az orvosok az intenzív osztályon tartottak mert nem tudták pontosan megállapítani mi bajom van. Gyakran eszméletlen állapotban voltam mindkét kezemben infúziókkal. Azóta is iszom a levét a tudatlan orvosoknak, akik nem küldték el azt az egy kémcső vért továbbkivizsgálásra. (Jó tanács: szedj sok vitamint)! :)
2017. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!