Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható allergia gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be, és mennyibe kerül?
2017. máj. 18. 09:24
 1/7 anonim válasza:
Szia! Mire vagy allergiás?
2017. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem Histisynt-et írtak fel, többé-kevésbé működött. Akkoriban nagyon erős volt az allergiám, mára már kinőttem.

Ami biztosan nem működött az a Prevalin Alergia. Pár percig fehér cucc folyt az orromból, aztán meg ugyanaz a vizes takony, mint addig.

Ami jó, de vényköteles, az a Fenistil csepp, de ez sem vált be kb. 2 hét után, amikor már hozzászoktam. Így ezt inkább fontosabb események előtt szedtem csak, hogy ne legyen baj.


Ami nem tűnik hülyeségnek, az az immunterápia. Tél végén elkezdik neked adagolni azt az anyagot, amire allergiás vagy, így tavasszal/nyáron nem lesznek lyan erősek a tüneteid. Ezt viszont nem próbáltam.

2017. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(az előbbiekben abból indultam ki, hogy valamilyen pollenallergiád van)
2017. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a cetirizin ep vált be. Kb 300 forint és egyik orvos sem tudott a csalánkiütéseimmel mit kezdeni. Iszonyúan viszketett. Volt mire időpontot kaptam addigra múlott. Bőrgyógyásznál is voltam. Kaptam rá krémet amit úgy kevertek tehát vakarózhattam még egy napig. Mire újból kijött a következő hónapban addigra lejárt a szavatossága. Ezek a krémek mindig több ezrek voltak. A háziorvos nem akarta felírni, menjek a bőrgyógyászhoz. Ördögi kör. Kitaláltam hogy próbálkozom vény nélküliekkel. Találtam egy oldalt ahol leírták melyik gyógyszernek mi a hatóanyaga. Ott kikerestem milyeneket szedtem már és melyik hatóanyag nem használt. És akkor kipróbáltam a cetirizint és baromira bejött. Nyáron szedem mikor kijön az első csalánkiütésem. Szemcsepp és orrspray sem kell , mert ez megszünteti. A férjemnek nem volt jó ő mást szed. Ki kell próbálni a különféle hatóanyagokat.
2017. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, pollen- vagy porallergiám van, bár még nem tudom pontosan.
2017. máj. 18. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod, azoknak nincs káros mellékhatásuk.
2017. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kezelhető betegségek


- Az idegrendszer megbetegedései.


- Az emésztőrendszer megbetegedései.


- A mozgásszervek megbetegedései.


- Urogenitális betegségek.


- Szív- és érrendszeri betegségek, légzőszervek betegségei.


- Nőgyógyászati betegségek.


- Gyermekgyógyászati betegségek.


- Bőrgyógyászati betegségek, fül, orr, gége betegségei.


- A szem betegségei, endokrin rendszer betegségei, allergia.

1.Akkupresszúra:A testben vannak egészségügyi pontok, melyeket ha ingerlik,stimulálják beindul a gyógyulás.

2.Ayurvéda:

természetes gyógymódokon alapuló(Holisztikus) rendszer,amely gyógynövények használatával segít,már a betegségmegelőzésében,és ami megtanít Minket kik is vagyunk valójában, milyen tulajdonságokkal rendelkezünk kívülről és belülről egyaránt.

Ayurvédikus masszázskezeléseket kínálunk vendégeinknek 3-4-5 napos vagy több hetes kúra keretében,függvény szerint. Életmódváltási tanácsadással.

2017. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!