Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért vérzik az orrom az...

Miért vérzik az orrom az allergiátol és miért nem segít az allergia gyógyszer?

Figyelt kérdés

Mindig amikor kijön az allergiám ilyen április-május fele az allergiával előjön egy ilyen orrvérzésem is.

Ez miért van?

Ha kifújom egy picit erősebben is az orrom akkor megindul az orrom vére.

Szedem az allergia gyógyszerem (Aerius) de ez álltalában csak az első 2 hetet segíti átvészelni utánna mintha nem is szedném kimegyek a friss levegőre vagy akár a szobámbol és elkezdek tüsszögni.

Gyenge lenne a gyógyszer vagy miért van ez?


Válaszokat előre is köszönöm!



2017. máj. 26. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyengék az erek az orrodban es az orrfujastol mindig el pattannak, el lehet őket égetni vagy temenykedsz hogy jól hegesedik esetleg tűröd h ilyen marad, nem fugg a gyógyszertol...
2017. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En is alergiás vagyok. Ez az április-május tényleg szörnyű. Ilyenkor a gyógyszer (lordestion) mellé orrsprayt és szemcseppet (nekem a szemem is nagyon viszket) is használok és még így sokat tüsszögök. Nem tudom miért vérzik az orrod. Nem gyengék az orrodban az erek vagy csak ilyenkor vérzik? Érdemes elmenni a pulmanologushoz hátha mond valami okosat.
2017. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki van készülve az orrnyálkahártyád és vékonyak az erek. A gyógyszer nem tehet róla, ha túlesel az allergiás időszakon, akkor helyrejön.
2017. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Az orrnyálkahártyát meg lehet erősíteni! Teaízesítő tabletta porát kell felszippantgatni az orrba, és egy idő után már nem vérzik. Több éves erősítéssel az allergia is megszűnik.

De vigyázat! Kellemetlen tüsszögéssel jár, de megéri!

2017. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!