Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pár napja fel van duzzadva a...

Pár napja fel van duzzadva a kézfejem. Mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kedd este még kutya bajom nem volt, szerda reggelre viszont enyhén duzzadtnak láttam a kezem, valamint kissé fájt is, ez a dolgo a jobb hüvelykujj környékén van. Ez délutánra elmúlt, csütörtökön nem tűnt fel semmi, majd péntek este megint láttam h duzzadt és fájt kicsit, szombaton egész nap duzzadt volt, tegnap is, ráadásul tegnap megjelentek a hüvelykujjam tövénél piros foltok, amik aztán elmúltak, eddig nem fájt, tudtam használni stb, majd mikor lefeküdtem aludni olyna 2 körül, eléggé fájt már, ma reggelre picit talán lejjebb ment a kézfejemről a duzzanat, viszont a tenyér résznél még mindig nagyon duzzadt valamint piros foltok vannak a hüvelykujjam és a mutatóujjam között. Ez valami csípés lehet vagy valamire allergia?

2017. jún. 5. 16:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Ma kb 1 órája viszont a fél kézfejem piros volt és enyhén viszketett is.
2017. jún. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!