Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Gatolhatja a fogyast a kemenyitore vagy glutenre (tipp) valo erzekenyseg?

Egyelore nem tudtam kitapasztalni melyik lehet az is lehet h a fent emlitettek kozul egyik sem. Sajnos meg nem volt idom elmenni vele orvoshoz h biztosra meg tudjam mondani. Regen konnyen hiztam konnyen fogytam. Mostanaban nem tudok fogyni es allandoan puffadok, faj a hasam.elore is koszonok minden segitseget

Keress kérdéseket hasonló témákban: allergia, intolerancia, glutén, keményítő, puffadás, hasi fájdalom

2017. jún. 9. 22:26  Privát üzenet  

A válaszok
Semmiképpen nem, az ilyen jellegű érzékenység inkább a bélbolyhok gyulladását, tönkremenését okozza, ami sokszor hasmenéssel jár, illetve gátolja a tápanyagok felszívódását. Tehát inkább látszólag ok nélküli fogyással jár.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. jún. 9. 22:30 Privát üzenet
Az ételcsoportok váltogatása alapján választhatod ki, hogy melyik lehet. Fogyni lehet akárhogy, súlyt tartani nehéz.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. jún. 10. 19:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Attól, hogy menstruálok megműtenek?
Holnap után elsősegély vizsgám, és nagyon stresszelek, tipp?
Hajhullásra valami tipp/tanács?
Mentstruáció ideje alatt és előtte alhasi tájékon és a puncimnál fájdalmat érzek.10-es skálán 5-s mértékben. Bármi normális ötlet/tipp? 15/L
Ez mi lehet? Valami tipp, van valakinek ilyen?
Méhcsípés? Megcsípett egy méh két napja, ittam kálciumot meg bekentük fenistillel, de mára megint bedagadt és nagyon viszket. Valami tuti tipp rá?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!