Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia ellen jó-e, ha...

Allergia ellen jó-e, ha szándékosan megyek olyan helyre ami kiváltja a tüsszögést, orrfolyást, szemviszketést?

Figyelt kérdés
Egyelőre pontosan nemtudom mire vagyok allergiás, de ha sétálok a dunaparton vagy mezőn vagy igazából bárhol még otthon is iszonyatosan szenvedek. Gyógyszert többfélét is szedek, nem igazán hatékony. Na most, ha én szándékosan sokkolom a szervezetem akkor előbb utóbb hozzászokik vagy mik lehetnek a mellékhatások? Értem ezalatt,hogy megyek olyan helyre ami kiváltja ezt.
2017. jún. 11. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez ilyen egyszerű lenne, megszűnne az allergia. Lehet, hogy elméletileg jó az elképzelés, de a gyakorlatban simán megtörténhet, hogy előbb fulladsz meg, mint hogy a szervezeted lemondana a túlzott allergiás reakcióról.

A többféle gyógyszert orvos írta? Mért nem vizsgáltatod ki? Allergia esetén az allergiát okozó anyag elkerülése jelent megoldást. Háziporra meg vannak otthoni praktikák, mint például a szőnyeg kiiktatása, napi felmosás.

2017. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább egy átfogó allergiatesztet javaslok, akkor lehet utána célirányosan olyan gyógyszert szedni, ami hat.
2017. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!