Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mire lehetek allergiás?

Mire lehetek allergiás?

Figyelt kérdés

Pár napja osztálykiránduláson voltam egy táborban.Az ágyneműk, a matrac és minden egyéb más tiszta szutyok volt, és nem mosták ki a huzatokból rendesen a vegyszert.A második nap reggelén elkezdett viszketni a lábam, később mindenem.Tiszta vörös voltam és kiütéses.Elmentem a tábor orvosához, ott kaptam injekciót másnap pedig gyógyszert.Azoktól egy kis időre elmúlt.Most már két napja itthon vagyok, már csak néha jön elő, de akkor is nagyon viszket, viszont a színe már enyhébb.Semmilyen étel allergiám nincs, sose történt még velem ilyen.Lehet hogy a koszos környezettől van?Van rá valami megoldás/gyógyszer?

Mindenképpen el fogok menni orvosoz.



2017. jún. 16. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Beleivódhatott a bőrödbe, s bár kaptál rá injekciót akkor, ahogy elmúlt a hatása valószínűleg megint előjött. Azt már meg sem említem, hogy talán valami olcsó mosószerrel mostak, amitől valószínűleg bárki allergiát kaphat. Menj el orvoshoz, és mindenképpen mondd el, mitől van, hogy egyszer már elmúlt, de ismét előjött.
2017. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amig eljutsz a dokihoz, addig is igyál kalciumot.
2017. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!