Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogy lettem így hirtelen...

Hogy lettem így hirtelen allergiás?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, eddig sosem voltam allergiás.

De most kb 2-3 hete egyszer csak felkeltem reggel és be volt dugulva az orrom, azt hittem, hogy ez csak nátha vagy megfázás, de más tünete annak nem volt. Aztán mostanában már egy nap vagy 6-7 alkalommal kb 8-10x tüsszentek. Általában, ha otthon vagyok.

Aztán viszket a szemem is mostanában, a torkom is néha kicsit, és ma már szinte egész nap fújtam az orromat is. Van amikor köhögök is...

Tényleg ilyen hirtelen jön az allergia?

Hogy enyhíthetek a tüneteimen?


2017. jún. 17. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet. az is lehet hbujkál benned valami de inkább a porra tippelek. fokhagymát ajánlok fekete/kamilla teával zöldséglevest meg gyakran szellőztess ha a porra vagy de este szellőztessél!
2017. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az allergia spontán kialakulhat és el is tűnhet.

Nekem is nagyon időszakosan jelentkezik, ha jelentkezik egyáltalán. :)

Pont pár napja kezdtek el égni és könnyezni a szemeim, ezért Allergodil szemcseppet vettem, ami nekem bevált, de más antihisztamin tartalmú készítmény is alkalmas lehet.

2017. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!