Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szeerintetek ez milyen allergi...

Szeerintetek ez milyen allergia lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Oké most mondhatjátok hogy menjek el allergia vizsgálatra de ezekre nem vagyok kíváncsi. Az van, hogy egész évben tüsszögök, viszket a szemem, és könnyezek és ráadáként még az orrom is megállás nélkül folyik. Gondoltam por allergiára de ha kimegyek szabadba akkor is tüsszögök. Az ilyen pollen allergia meg az embereknél tavasszal szokott előjönni, de ugye nálam egész évben. Előre is köszi a segítséget.

2017. jún. 20. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
van kutyád v macskád?
2017. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Én pl a tollra is az vagyok és míg toll párnám volt minden reggel kínlódva keltem szemviszketés, ezer tüsszentés stb.

Egyébként mi tart vissza egy allergiavizsgálattól? Félsz tőle? Vagy miért ne javasoljuk ezt az ésszerű dolgot? Én is ott tudtam meg a toll allergiát és lecseréltem a párnákat és azóta ezzel nincs gond. Amúgy még sok mindenre allergiás vagyok.Csak bemész a gyógyszertárba és veszel valami vénynélkülit. Nem kell ezt elviselni mert borzalmas rossz. Amúgy bármi lehet kitotózni nem tudod.

2017. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt egész évben, mindegy volt az időjárás meg a virágzások, állandóan produkáltam a tüneteket. Elmentem allergiavizsgálatra, ott állapították meg, hogy a porra, macskaszőrre, parlagfűre, egyéb virágporokra allergiás vagyok. Mivel a port kikerülni nem lehet (hiába takarítok egy héten többször), én most az év minden napján allergiagyógyszert szedek. Szerintem mindenképp menj el vizsgálatra, mert ha nem kezeled, akár szövődmények is kialakulhatnak majd évek múlva. Szerintem neked is részben a porral lehet gondod, de pontosat csak az orvos tud mondani. Nyugodtan menj el vizsgálatra, abszolút nem fáj, sőt szerintem kifejezetten kellemes, kb. 15 perc az egész, és még gyógyszert is kapsz rá.
2017. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!