Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha le akarok fogyni nyáron...

Ha le akarok fogyni nyáron akkor ajánlatos letenni a cigit?

Figyelt kérdés
A nyáron fogyni szeretnek olyan 5-10 kilot, valami fogyokuraval, mozgassal. Szerintetek le kene tegyem a cigit? Mert ha leteszem akkor meghizok ugye. Naponta kb 3-4 szalat szivok el. 14/l

2017. jún. 23. 00:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi tudom rossza kategoria veletlen volt
2017. jún. 23. 00:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha leteszed a cigit nem hízol el, ha van eszed. Egyél olyan dolgokat, amik eltelítenek, de mégis jó tápanyagokat tartalmaz. Egy ilyen eltelítő és aránylag jó kaja, de ne desszertként egyed. 125g túró, 1 doboz gyümölcsjoghurt(én az áfonyásat szeretem a legjobban), 1 natúr joghurt, zabpehely érzésre valamennyi(én úgy 20-30 grammra saccolom, amit hozzá szoktam tenni., chia mag 5-10g, én szoktam bele tenni tönköly pelyhet is. És ehhez tegyél valami gyümölcsöt. Most nálunk pl a kertben van csomó málna, robizli, és azt szoktam mostanában. Ha elraktározod, és a zabpehely miatt nagyon összesűrűsödik akkor adhatsz hozzá egy magyon kevés vizet. Na ebben van úgy 25g fehérje, 40-60g szénhidrát, és úgy 15g zsír. Engem ez nagyon el tud telíteni, sokszor csak a fele megy le egyszerre.
2017. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem túl egészséges illetve rákkeltő.Amúgy meg a dohányzásnak nincsen köze a súllygyarapodáshoz.
2017. jún. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mozgásnál a teljesítmény csökkenhet a dohányzás miatt.
2017. jún. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Izabella220 válasza:
Hát én 6hónapra letettem a cigit és nem ettem többet,csak jobban éreztem az ételek ízét és felszedtem 12kg pedig én is azt hittem hülyesség hogy hízni lehet,aki odafugyel mit eszik az lehet nem fog hízni de aki nem az fog
2017. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!