Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen allergia lehet ez?

Milyen allergia lehet ez?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt tavasszal kezdődött. Kb 3 hónapos terhes voltam. El is mentem orvoshoz. Ott csináltak tesztet,de csak a hazi porra mutatta ki az allergiat,valamint azt mondtak,h terhesen lehet ilyen tunetem,h orrfolyas,tusszeges,szemviszketes... majd elmulik ha mgeszultem.. na most mar mafel eves a lanyom,es nem mult el.. sot olyan szinten durvan ki jott,minden tulzas nelkul viszked az orrom szemem,fel percenkent folyik az orrom,3 percenkent tusszogok,es estere mar nem latok a takonytol,be dagad az orrom szemem. Nagyon brutalul nez ki a fejem olyankor.. van amikor egy napig tart utana par hetre elmulik.. vagy csak par napra.. nagyon vegyes.. most mar 2 hete intenziven ki jott ez az allergia... az orvos allandoan elkuld azzal a cimszoval h mig szoptatok addig birjam ki utana ir fel gyogyszert.. homeopatia nem er semmit! Nektek van hasonlo tapasztalatotok?

2017. jún. 26. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ha ki tudjátok fizetni, maszekon csináltatnék vérből egy allergia vizsgálatot, nem csak légúti allergénekre. Ha pedig megvan az eredmény, magán allergológus.

Addig ami tuti nem árt szoptató anyukának sem: akupresszúrás garatkezelés. Esetleg még szedhetsz grapefruit cseppet, ha jól emlékszem, arról is olvastam valahol, hogy terhesen is lehet, úgyhogy neked is biztos.

Én 2-3 évig jártam garatkezelésre csak a pollenallergiám szerinti időpontban. Az első pár begyulladt garattal piszokul kellemetlen, de utána jobb lesz, és használ! Utána kiköltöztem a fővárosból, és már 5 éve kb. évi egy szem gyógyszerrel megúsztam a főszezont citrocsepp mellett.

2017. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!