Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet laktoz erzekeny vagyok?

Lehet laktoz erzekeny vagyok?

Figyelt kérdés

Utobbi idoben napi szinten fel vagyok puffadva es rossz a szekletem, edzesek utan feherje shaket iszok, vagy ha turot eszek utana is mindig puffadok. Lehet hogy erzekeny vagyok a laktozra?


Ha lecserelem a tejtermekeket laktoz mentesre akkor mennyi ido utan mulhat el a puffadas szerintetek?


2017. jún. 29. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte azonnal, ha az a baj. Ha nem az, akkor meg kell keresni a baj okát. Ha tejérzékeny is lettél, akkor hiába, ugyanolyan rosszul leszel. Keresd fel a háziorvosodat, ő majd elmondja mit tegyél. És vedd nagyon komolyan.
2017. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam tegnap igazolódott be.Én is felpuffadtam,sokat kellett szellentenem és sokszor volt hasmenésem.Egy teszt nem ártana.De ha tudsz akkoraludni minnél elöbb kérj időpontot mert én 2016.szeptemberébe kezdtem el a procedúrát és tegnap mondta az orvosom hogy az a baj.
2017. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félre irtam az aludni nem kell :D
2017. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem igen, laktóz érzékeny vagy. De azért keres fel egy orvost.

Én is laktóz érzékeny vagyok, és laktóz mentes tejet meg joghurtot fogyasztók.

Adtól már nem szoktam rosszul lenni.

2017. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!