Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek allergiás a marihuánára?

Lehetek allergiás a marihuánára?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a parlag fűre illetve még pár fűfélére akkor a marihuánára is lehetek allergiás? 2 nap múlva elmegyek a haverokhoz és mondták h egy jointot elszívunk, de én azért megkérdezem. Akkor lehetek rá allergiás?

2017. júl. 10. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs köze a kettőnek egymáshoz. Mindenesetre azért legyél óvatos ha már mindenképp drogozni akarsz.

Én cigis vagyok (fű nélkül) de észrevettem valami nagyon furát. Vettem egy időben szivarkát (márka tök mindegy, jó minőség), ciginél soha nem tapasztaltam még ehhez hasonlót sem, marha heves szívdobogásérzést csinált, verejtékezést, szédülést, rossz közérzetet. Próbáltam szívni mindenhogyan, lassan, gyorsan, keveset, többet, de mindig előjött a rosszullét, úgyhogy feladtam, nem kísérletezek. Lehet ez allergia, ja.

2017. júl. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz rá allergiás, de a fentiekhez semmi köze sincs, szóval ne aggódj.

Óvatosan. Ha nem dohányzol, előtte jóval egy cigit szívj el, mert gondolom fel lesz ütve dohánnyal, és nehogy nikotin mérgezést kapj.

Lesz heves szívdobogás, de ne aggódj. Természetes reakció. A szervezeted hasonlóan fog reagálni, mint szex közben. Szóval, ha az ágyban sem kapsz szívrohamot, a fűtől se lesz gond.

Ne parázz:D

2017. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fuu nagyon jó volt :DD Nem haltam meg, még élek. Köszi a válaszokat :) és nem leszek függő mert ahhoz pénz is kéne :D meg nem akarom lerombolni saját magam
2017. júl. 13. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehàt azt senki nem is mondta... :D
2017. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!