Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miert faj a banantol a hasam?

Miert faj a banantol a hasam?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert túl sokat ettél egyszerre.

Mert túl hirtelen etted.

Mert túl sokat és túl hirtelen etted.


De lehet, hogy nem is attól fáj...

2017. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert nem elég éretten etted.
2017. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert ilyenkor már nem jók a banánok, becukrosodnak, most nincs szezonjuk, télen egyél azt. Most szezonális gyümölcsöket egyél.
2017. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Én épp ma vettem banánt, semmi baja. Azon az éghajlaton, ahol terem, mindig szezonja van. Csak nálunk volt régebben téli gyümölcs. ;-)
2017. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csak most faj telen is szokott es biztos hogy a banantol mert akarmikor eszek egy darab banant akar utana 10 perc mulva faj.
2017. júl. 10. 15:42
 6/12 anonim ***** válasza:

A burgonyától nem fáj, csak a banántól? Mert ha attól is fáj, akkor mellőznöd kéne a káliumsókat. A boltokban kapható jódozott sókba kálisót is kevernek. A banán, és a krumpli káliumtartalma magas, ezért a belekben megülepedett kálisó csípi marja a beleket.

Sokan nem hiszik el, de az aranyeres tünetek is a kálisó kerülésével megszűnnek.

2017. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak sultkrumplikent szoktam enni nagyon ritkan krumplipure formajaban, de meg nem vettem eszre hogy fajna tole.
2017. júl. 10. 16:33
 8/12 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
A banán egyébként is "székletfogó" gyümölcs,lehet,hogy ezzel függ össze a fájdalmad...
2017. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne egyél banánt, az jó megoldás lehet a problémára.
2017. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nem azt kerdeztem hogy mit csinaljak ellene, az okat kerdeztem, egyebkent magamtol is rajottem hogy akkor ne egyyem:)
2017. júl. 13. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!