Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Úrrá lett rajtam az allergia!...

Úrrá lett rajtam az allergia! Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Kimondottan a porra, állatszőrre, pázsitfűfélékre illetve pollenre vagyok allergiás. Minden évben végigkísértek a legúti tünetek, de az idén, és leginkább az elmúlt egy hétben szó szerint tönkreteszi az allergia az életem. Alig alszom éjjelente, minden percben fújom az orrom, amiből semmi sem jön, magától viszont csöpög és olyan mint a víz. Kapar a torkom, a szememből ömlik a könny, szétszakad a fejem, és ha valami csavarja az orrom már az is fájdalommal párosul. Idegtépő! Az orvosok kísérleti nyuszinak néznek, minden hónapban újabb és újabb gyógyszereket kapok, de egyik sem jött még be... 1-2 napig nyújtanak védelmet. Nektek van valami ami esetleg bevállt, vagy csillapította az allergiátokat?

2017. júl. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló tüneteket produkálok. Nekem sem segítenek amit a dokik írnak fel, és azok sem amit reklámoznak allergia ellen. Ami kicsi könnyítést ad kis időre az a minden napos hajmosás, mert az allergén por megmarad a hajban. Az állandó arc mosás. Időnként elmegyek sóbarlangba. Az orrdugulásra, orrfolyásra meg segít a dymista orrcsepp. Ezt egyébként orrpolip miatt kaptam, de allergiára is elég jó..
2017. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógynövényeket nem próbáltad még?Jó pár ismerősömnek segítettek, már tünetmentesek. Jobbulást!
2017. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Esetleg annyit meg tudnál nekem mondani kedves utolsó, hogy melyek azok a gyógynövények amik segítséget nyújtanak? A sóbarlangról én is hallottam már pozitív visszajelzést, egészen biztos, hogy ki fogom próbálni! Tulajdonképpen bármit képes vagyok már megtenni, hogy enyhüljön az allergiám.

2017. júl. 16. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod és adsz egy email címet, akkor egy orvosi előadást és konkrét tapasztalatokat is tudok küldeni.
2017. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sóbarlang! Bp bevasarlokozpontokba szokott lenni
2017. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!