Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Már Egy Jo Pár éve Van Piercin...

Már Egy Jo Pár éve Van Piercingem Es Most Valamilyen Okbol (Talán a Melegtöl Mert Izzadok) Elkezdet Csipni.! 😥 Ma Reggel Felkeltem És Körülötte Fel Volt Dagadva Be Vettem Kalciumot Es Lefertotlenitetten! Most Kivettem! . Ilyenkor Mi a Teendő?

Figyelt kérdés
Most Hogy Kivettem Észre Vettem Hogy Nagyon Piros Es Mintha Lenne Ott Egy Csomo
2017. júl. 22. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos...
2017. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olvass utána a kalcium-babonának és felejtsd el egy életre allergia esetén. Ez a minden szó nagybetűvel is a piercing mellékhatása? Ha nem akarsz az ügyeletre rohanni és van valamilyen gyulladáscsökkentő gyógyfüved otthon (kamilla, diólevél, cickafark, körömvirág pl.), azzal borogathatod, vagy ha van otthon aloe vera növényed, a levelének a nyálkás zseléje is hatásos gyulladáscsökkentő-fertőtlenítő.

[link]

2017. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Shift Billentyűt Felejtsd El, és egy pár napig ne tedd be a piercinget.
2017. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!