Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A legjobb allergia vizsgálat...

A legjobb allergia vizsgálat hol van Budapesten?

Figyelt kérdés
Kb 10 évvel küzdök ekcémával, már tele van a hócipőm és most próbálok mindenen kizárásos alapon végig menni (allergia vizsgálat, biorezonancia vagy ha másnak van valami új ötlete, szóljon, és akkor azt is :) ) 8 éve voltam allergia vizsgálaton, (vérvételesen) akkor nem mutattak ki semmit. Bőrgyógyász sem tudott semmi hasznosat mondani. Rengeteg krémet kipróbáltam, igazából egyik sem segített, az okokat valószínüleg nem tudják megszüntetni.

2017. aug. 4. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Food detective tesztet próbálnám ki, gyógyszertárban kapható, kb. 40+ élelmiszerre tesztel, 20.000 Ft környékén van, de egyes rendelőkben 200 allergénes tesztet is végeznek, csak ott oda kell menni a vérvételre, ez meg otthon elvégezhető. Fontos, hogy ezek nem allergiát néznek, hanem intoleranciát, ami jóval alattomosabb, hiszen nem okoz gyors, látványos reakciót, hanem "csak" hosszan tartó, kezelésre nem reagáló elváltozásokat.

A másik meg az íriszdiagnosztika, ami nagyon jól be tudja határolni a problémákat, de profihoz kell menni és készíts hangfelvételt. Hagyományos, sokhetes várólistás vizsgálatokat lehet vele megspórolni, nekem 4 év orvosról orvosra járás után egy óra alatt felsorolta pontosan ugyanazokat az eredményeket, amiket különböző kellemetlen vizsgálatok árán sikerült csak megtudnom a különböző szakrendeléseken.

2017. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!