Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Őszibarack válthat ki ilyet?

Őszibarack válthat ki ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Annyi lenne a problémám, hogy ma megettem 1 v 2 nagyobbacska,kemény őszibarackot. Általában a barack csípni szokta a nyelvem,na de ezzel nem csak én vagyok így szerintem.

Rá pár órára jelentkeztem a szemem alatt,egymáshoz közeli,miteszerhez hasonló de inkább kiütésszerű pöttyök,amik eléggé viszkettek. Utána az egész arcom viszketett több órán át,és a pöttyök még megvannak, de már a homlokomon is. Tenni kell vele valamit? Elmúlik magától? Eddig ilyet soha nem váltott ki barack


2017. aug. 14. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami más is okozhatta az allergiát. A barack nem szokott allergiás tüneteket okozni. Legközelebb a héját pucold le! Vehetsz be allergia elleni tablettát.
2017. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz rá allergiás, kisfiamnak lett a szája körül piros és sok apró kis kiütés egyszer a szája körül amikor őszibarackot evett, illetve torka is viszket tőle.
2017. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,felpontoztam őket!:)
2017. aug. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!