Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pollenallergiára létezik...

Pollenallergiára létezik hatásos gyógyszer/kezelés?

Figyelt kérdés

Sajnos kiskorom óta allergiás vagyok a parlagfűre (elég durván!). Szóval július-augusztusban szokott kijönni, eleinte enyhébbek a tünetek, de augusztusban mindig van 1 kritikus hét amikor tényleg semmit nem tudok csinálni, mert a szemem piros, rettenetesen viszket és be van dagadva, az orrom olyan szinten el van dugulva éjszakánként, hogy ki se tudom fújni, mert egyszerűen nem jön ki a levegő, emellett folyamatosan tüsszögök, napi 1 százas zsepi tuti elfogy. Szóval szörnyű ez az időszak számomra és eddig nem találtam olyan gyógyszert, ami tényleg segítene. Sokfélét kipróbáltam már, de egyik se vált be.

Arra lennék kiváncsi, hogy van-e valaki, aki tudna nekem segíteni? Bármilyen gyógyszer, kezelés szóba jöhet ami hatásos!!

Előre is köszönöm a válaszokat❤



2017. aug. 17. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Diprophos injekció nagyon hatásos, nekem 2016 májusában adták be és most jöttek vissza csak az allergi@s tünetek. Az orvosok ellenzik, mert a túl sok szteroid csontritkulast okozhat, de évente egy nem okoz gondot. 20 éve küzdök az allergiával, már létezni sem tudtam, de ettől a szúról minden tünetem eltűnt 2 nap alatt, mindez csupán 800 Ft-ért!!!
2017. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél, tuti kipróbálom. Ezt szezon előtt kell beadni, vagy most is lehet?
2017. aug. 17. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Most is lehet. bármikor használ!
2017. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Parlagfű tea a legjobb
2017. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Staloral immunterápia. Ezt beütöd a google-ba, utána tudsz olvasni.
2017. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 akarkizoltan56 ***** válasza:
0%

olyan nincs h parlagfű allergia,

a gyógyszer lobbi találta ki,

az autók kipufogó gázára vagy

alergias,,a szmogra,az elektroszmogra.

2017. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 akarkizoltan56 ***** válasza:

menj magaslati levegő re

azonnal elmulik

2017. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nyilván azért allergiásak a falun élők is, ráadásul pont csak a parlagfű-szezonban. Az ostoba konteóidra senki sem kíváncsi.
2017. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem egy orvos megállapította, hogy allergiás vagyok a parlagfűre, és én -bármilyen furcsa- elhiszem nekik. Az allergiavizsálatokon is jelen voltam és szerintem ez elég meggyőző bizonyíték. Ráadásul nem az volt a kérdésem, hogy allergiás vagyok-e a parlagfűre, mert biztosan tudom, hogy igen!

Egyébként a hegyekben és a tengerparton tényleg jobb a levegő és nem jön ki az allergiám (annyira), hiszen ott jóval alacsonyabb a pollenkoncentráció. De sajnos nem tehetem meg, hogy a fél nyarat ott töltöm.

2017. szept. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!