Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás (parlagfű) orrdugulá...

Allergiás (parlagfű) orrdugulásra mit használtok, mit használjak?

Figyelt kérdés
Megfulladok!!! az alábbi orrspray-k,orrcseppek már alig használnak:AFRIN,OTTRIVIN ALLERGIA,REVENTIL,WICK SINEX,SINOL,AVAMYS,RHINATHIOL,NASIVIN,Naphazolin-mióta a parlagfű is virágzik, már éjjelente is felébredek hogy fuldoklok, mert teljesen bedugul az orrom.ti,allergiás sorstársaim mit használtok?-gyógyszert nem szedek mert enélkül is napi nyolc gyógyszert szedek a bajaimra.-orvoshoz nem megyek, mert csak az mondaná birjam ki ezt a pár hetet, mert már jön az ősz és elmúlik a parlagfű virágzása.

2017. aug. 26. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is allergiás vagyok a parlagfűre...nekem kb addig kitart míg az első fagy meg nem jön...

Én csak gyógyszerrel tudom enyhíteni a dolgot,másképp katasztrófa lenne. (Aerius,napi 1x,vényköteles).

Mellette mikor úgy érzem Dr.Theiss tengervizes orrspray orr tisztításhoz.Így tűrhetőbb az egész.


Ellőtte Allergodil orrsprayt használtam,nem rossz,de kissé szárította az orrom és rosszabb volt tőle kissé..

Szemcseppjét használom ritkán,mikor szükséges.


Vettem parlagfű olaj kapszulát,szezon után kezdem szedni és meglátom jövőre elérek e valamit vele.

2017. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en is szenvedek foleg ha vonatozok, en minden nap Neilmed Sinurinse orrmosoval atmosom az orromat es azota jobb. persze valdekozik neha, de most nem szedek gyogyszert az allergiara es meg igy is kevesbbe bosszanto mint elotte
2017. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 akarkizoltan56 ***** válasza:
0%

olyan h parlagfű allergia nincs,

egy kitalált valami,

az autók kipufogó gázára vagy allergiás,a szmogra,stb

2017. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 akarkizoltan56 ***** válasza:
magaslati levegő is segitene
2017. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3-köszi,akkor novembertől májusig,miért nincs orrdugulásom?télen még rosszabb a smog helyzet.
2017. szept. 27. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:

3. Azért nekem igazolta a vizsgálat de szupi hogy te ezt így megvétózod a fotelból. :)

Én taleum orrprayt használok az alletgiás tüsszögés ellen mellé azomyr tablettát szedek. Hála istennek nem álmosít. Es ejszakára a dugulás ellen novorin orcseppet a gyerek változata 0.05% os elég nekem. Az orrsprayval nem használd egyszerre teljen el 2 óra mert a nyalkahártyának nem jó

2020. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. Én csak augusztusban vagyok allergiás mikor virágzik a parlagfű. Amúgy semmi bajom. Erre mit lépsz? Szmog télen is van
2020. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!