Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mogyoró allergiások fogyasztha...

Mogyoró allergiások fogyaszthatnak e mogyoró aromát tartalmazó ételeket?

Figyelt kérdés
Több éve nem ettem nutella jellegű készítményeket, most találtam egy olyat, aminek az összetevői közt úgy van feltüntetve, hogy "0,01% mogyoró aroma" van benne és nem mogyoró.

2017. aug. 30. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy magára a mogyoróra vagy allergiás?mert én évekig azt hittem,hogy igen,aztán kiderült,hogy csak a pollenjére..
2017. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miből van az aroma.
2017. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És azt hogyan derítsem ki? Ha ki lehet..
2017. aug. 30. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szokott lenni minden terméken információs vonal, e-mail cím. Szerintem arra írjál. Írd le, hogy mogyoró allergiás vagy, azért fontos tudnod a pontos összetevőket és hogy ilyet fogyaszthatsz-e.
2017. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
A mogyoró aromának annyi köze van a mogyoróhoz, hogy semennyi. Az aromát nem a növényekből nyerik ki, főleg nem ilyen termékeknél. Attól, hogy az íze hasonlít rá, teljesen kémiai úton van előállítva. Soha nem látott az mogyorót.
2017. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!