Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia gyógyszer mennyi idő...

Allergia gyógyszer mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés
Nincs se orrfolyásom, se vörös szem, se tüsszögés (csak kb 3 naponta 1), nekem a légzésemmel van gond, nehezen kapok levegőt, mintha ülnének a mellkasomon, és az orrom van bedugulva sokszor, de nem taknyos, nem tudom kifújni. Van másnak is hasonló panasza? Voltam orvosnál, nem küldött semmilyen vizsgálatra, csak írt fel allergia gyógyszert, és orrspray-t, és tengervizes spray-t amivel öblögetni kell az orrot. Ettől valamivel jobb lett, kicsit a légzésem is, de nem tökéletes. Ma reggel vettem be az első gyógyszert, mennyi idő múlva hatnak ezek, pár nap, vagy előbb is? Mert ez a nehéz légzés már nagyon rossz:( Ha nem hat visszamegyek a dokihoz, csak nem tudom mennyi ideig várjak.
2017. szept. 1. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy-két nap. Úgy 48 órán belül már javulást kellene érezned.
2017. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer függő. Furcsa hogy nem mondta a doki. Viszont azért két hétnél szerintem biztos nem több és az se valószínű. Viszont egy hét simán lehet még én az 1-2 napot nem tartom valószínűnek, de minden lehet:)
2017. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem két napon belül mindig hatott (Claritine v. Loratadin). 1. voltam.
2017. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, végül úgy érzem hatott is:) sokkal jobb, már nem kell erőltetnem végre a levegő vételt.. nagyon rossz volt..
2017. szept. 1. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!