Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Másnak is vannak ilyen allergi...

Másnak is vannak ilyen allergiás tünetei? (Nehéz légzés)

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják tünetnek, hogy tüsszögés, orrfolyás, vörös viszkető szemek.. Hát nekem egyik sincs, nekem olyan, mintha a mellkasomon ülne valaki, nehezen kapok levegőt és bedugul az orrom mindenféle taknyosság nélkül. Már kezdtem félni, hogy valami más bajom van, de elmentem dokihoz, allergiára való gyógyszert írt fel, és orrspray-t, úgy néz ki hatnak.. De ilyen tüneteket mért nem írnak akkor sehol..? Van más is, akinek ez van, nem a klasszik tünetek?
2017. szept. 1. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem régebben volt ilyesmi, csak szájon át tudtam lélegezni. És az ilyen nagyon fárasztó fizikailag!


Most már évek óta inkább rohamszerűen folyik az orrom, mint a vízesés, és viszket, "facsar". Tehát változhatnak a tüneteid évről-évre.

2017. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az jó lenne mert ez a nehéz légzés nagyon rossz, mindig attól félek nehogy rosszabb legyen..
2017. szept. 1. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kalsszikus orrfolyás, dugulás, szemviszketés van.

Ilyen nehézlégzés-szerű nekem mandulagyulladás esetén jelentkezett. Semmi tünetem nem volt, csak mintha valami port lélegeztem volna be és csikizné/kaparná a légcsövemet. Igaz az orrom nem volt bedugulva akkor sem.

Szerinte ha a gyógyszer segít akkor tedd össze a két kezed hogy ennyivel megúsztad.

2017. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkabb asztma lenne (nezz utana) nekem is van es ugyanezt erzem. Mondjuk mellette allergiam is van,es akkor inkabb ez a 'szaraz torok' erzesem van de nem fulladok. Ilyenrol meg nem hallottam h magaba lenne valakinek nehezlegzese allergiatol (persze ez nem jelenti azt h nem is lehet) de attol meg h hasznal a gyogyszer nem artana egy asztma vizsgalatra elmenned.
2017. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!