Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van olyan akinek az allergiás...

Van olyan akinek az allergiás tünetei az orrdugulásban, orrfolyásban kimerülnek (tehát semmi egyéb tünet nincs)?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs, mert a legtöbb embernek a szeme is könnyezik, viszket, piros és fáradékonyabb, gyengébb.
2017. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak orrdugulásom és orrfolyásom van elég erősen. A szemem, torkom sosem viszket, fáradékony és álmos sem vagyok, gyógyszert nem szedek rá.
2017. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:) Kedves 22:10-es válaszoló: Bebizonyosodott, hogy ez allergia, voltál allergiavizsgálaton is?
2017. szept. 13. 05:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Parlagfű allergiám van. Csak annyi tünetem van, amit fent felsoroltál. De ez is nagyon zavaró.
2017. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22:10-es vagyok.

Háziorvosnál voltam, de ő egy darabig tablettát adott, aztán váltottunk szteroidos orrsprayre. Allergiavizsgálatra ő nem küldött. Sajnos azóta is időszakosan előjön, néha a stressztől is, időjárástól is függ. Nekem csak az orrom szokott folyni, prüszkölök, elfújok egy százas zsepit fél nap alatt, aztán kitisztul az orrom és elmúlik egy darabig, utána kezdődik az egész előröl.

2017. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ma már az orrfolyás a főtünet, a prüszkölés es szemfolyás gyengült az évek során. Persze az antihisztamin tartalmú tablettát szedem.


Az orrfolyás úgy működik, hogy az orcsepp először fokozza, utána órákra szünetel.

2017. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, és iszonyú allergiás vagyok. Konkrétan élni nem bírok. Ömlik az orrom vagy eldugul,valamint ilyenkor hapcizni is szoktam,ha nagyon irritálja az orrom. De ezenkívül semmi más tönetem nincs. A szemem max akkor könnyezik,ha az orrom úgy eldugul,hogy a fülem is bedugul és nyomás keletkezik akkor a szememből jön a könny. De tényleg ennyi. Éjjel nappal folyik az orrom,senki nem tud rajtam segíteni,évek óta szedek gyógyszert stb. A plána az,hogy bármi betegeségem van azt mondják biztos az allergia miatt. De az allergiám senki nem kezeli,szerintük teljesen normális így élni,hogy folyton folyik az orrom...
2017. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!