Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Javulna az allergiám, ha...

Javulna az allergiám, ha városba költöznénk?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy olyan faluban élünk, ahol senki nem foglalkozik vele, hogy lekaszálja a parlagfüvet, tele vannak vele a mezők, útszélek, kertek mindenkinél. Gyakorlatilag augusztus közepe óta a házunk foglya vagyok, (itthonról dolgozok, fordítok egy cégnek, tehát a munkámban nem akadályoz),mert ha kimegyek, nemcsak tüsszögök, orrom folyik, szemem bedagad, de szinte fulladok is, köhögést is alig tudom abbahagyni. Természetesen így is szedem az antihisztamint, anélkül bent sem elviselhető. Még ablakot sem nyitok, az is elég, hogy belobbanjon. Ha egy másik, pollenmentesebb környezetbe kerülnék,jobb lenne valamivel vagy ez az egész országban egyformán van a levegőben?
2017. szept. 14. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én városban éltem mindig is,és sajnos vagy 20 éve szenvedek tőle,szóval nincs rá garancia.
2017. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de egy panelrengetegben vélhetően jobban lennél, mint egy mező közepén.
2017. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt, romlana. Én a fővárosban laktam, szintén parlagfű allergiás vagyok, mióta kiköltöztem az agglomerációba, sokkal jobb. A városban a pollenekhez hozzáragad a benzingőz, mindenféle légszennyeződés, és sokkal durvábban allergizál.
2017. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Figyelj, az az alap, hogy ha parlagfüvet látsz, azonnal írj a a parlagfű bejelentő rendszerre! [link]


Másrészt ki kell belőle keveredned. Üsd be a google-ba, hogy Staloral immunterápia. Sokat írnak róla.

2017. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy a folyamatos benzingőz és a téli szmog jobb, mint 2 hónap parlagfű pollen?

Az egészségedet kellene első körben rendbehoznod. Ismerőseim körében javulást hozott a parlagfű kapszula, a méz+virágpor, a tej elhagyása. Próbálj ki ilyeneket is, de nem árt már télen elkezdeni.

2017. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!