Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kedves válaszadók, akkor...

Lily Om kérdése:

Kedves válaszadók, akkor ennyi, a többi a kiegészítésben, vélemények?

Figyelt kérdés
ha tudtok valamit hozzáfűzni, köszönettel veszem. FVC 89%, FEV-1 76%, FEV 1 /FCV 92%, PEF 89% Ventolin után FVC 89%, FEV1 74%, FEV 1 /FCV 90%, PEF 97% Oxigen sat: 95-96% ezek után megállapították, hogy idült obstructive tüdőbetegség Szerintetek ez mennyire valós? Allergia miatt mentem orvoshoz, nem fulladok, nincs köpetem, ég a szemem, kiütéseim vannak, viszketek és köhögök, folyik az orrom és tüsszögök. A vizsgálat leírásával nem szeretnék senkit befolyásolni, ezért csak külön kérésre írom le. Előre is köszönök minden konstruktív hozzászólást!

2017. szept. 19. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia én közepesen komoly asztmaval rendelkezem de sosincs olyan értékem amit az első sorban leírtál

De ezt csak fejből mondom

Ami korántsem azt jelenti hogy valóban olyanok az ertekeim de mindig erőm felett teljesítek vizsgálatok közben valamiért akaratom ellenére

Egyébként ma is kellett a rohamoldot használni

Remelem tudtam valamit segíteni

2017. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!