Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Azt honnan tudhatom, hogy...

Azt honnan tudhatom, hogy allergiás vagyok-e a "fűre"?

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha allergiás rohamod lesz tőle vagy allergiás tüneteid, akkor az vagy.
2017. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből áll ez a roham és mik az egyéb tünetek?
2017. okt. 4. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Fogalmam sincs. De mivel kábítószer, így nem kötelező élni vele, nem is szükséges. Azaz, nem kell kipróbálni!
2017. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A "fű" nem kábitószer!
2017. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
A füre vagyis a marihuánára senki nem alergiás. Rengeteg országban orvosok irják fel mert 100 nál is több betegsègre alkalmas. Igy nyugodtan kimondhatjuk hogy csak az elmaradott országokban van drogkènt nyilvántartva mint nálunk is. Viszont a fejlett országokban gyogyszer . szoval ne aggodj ha szivod napi szinten sem lesz bajod sőt egy csomo betegsèget nwm fogsz megkapni pl: rák ami tudjuk halálos. Persze a mi országunk elmaradott ország.de remèljük már nem sokáig.
2017. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tamaashu válasza:
100%

pidzse5 válaszától eltérően lehetsz allergiás, vagy túlérzékeny a fűre, ahogy igazából bármilyen anyagra, legyen az természetes vagy mesterséges. (pl. én az angolperjére vagyok allergiás, pedig az legalább ugyanolyan természetes, mint a kender...)


A nővérem, mint kiderült allergiás, vagy túl érzékeny a kenderfélékre. Amikor füvet szívott a klinikán kötött ki és benn is maradt pár napig. Azt mondja nagyon-nagyon szar volt.

Elvileg az allergológián kitudnák mutatni az ilyesmit, de szerintem nem vizsgálják, mivel annak az esélye, hogy ilyesmivel véletlenül érintkezz elég kicsi.


Természetesen ez nem jelenti azt, hogy nincs jótékony hatása a kendernek, csak ugye az aszpirin is jó, de mégsem szedjük, amikor nem kell...

2017. okt. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!