Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Megkeseríti az életem az...

Kisspapa kérdése:

Megkeseríti az életem az állandó orrváladék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Romániában élek, elég kevés itt a magyar szakorvos. Elmentem egy fül-orr-gégészhez azzal a panasszal,hogy évről évre egyre jobban megkeseríti az életem a lerakódott orrválladék. Lehet, hogy allergia, de talán valami más. Azt tapasztaltam, hogy a vérnyomásom is befolyásolja. Nem igazán tudtam vele megértetni a tüneteim, mert egy erős antibiotikumos kezelést írt fel nekem, amit végig is csináltam. Semmi hatás.

2017. okt. 6. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha gyógyszert szedsz a magas vérnyomásra, pl. a Labetalol-tól lehet ilyesmi. Semleges mellékhatás, reggel talán egy óra is lehet, amíg kitisztul, torokról-orrból.
2017. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy orrpolip? Azért gondolom, mert ha kapcsolatban van a vérnyomásoddal, akkor a mérete is ennek tükrében változhat és dugaszolhatja el jobban az orrod.
2017. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!