Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Létezik ilyen? Mire lehetek...

Létezik ilyen? Mire lehetek allergiás az új lakásban?

Figyelt kérdés
Nemrég elköltöztünk egy panel lakásba, és szörnyű szénanátha szerű tünetek kínoznak a lakásban. Viszket és vörös a szemem, viszket az orrom, néha a fülem és a szám is, tüsszögök, folyamatosan folyik az orrom. Szerencsére kollégista vagyok, így csak a hét felét töltöm otthon. A kollégiumban minden tünetem megszűnik, sőt amint kilépek az utcára a lakásból sokkal jobban érzem magam! Nagyon el vagyok keseredve, mert már itt lakunk nyár vége óta és nem sok javulást tapasztalok. Minden holmink, bútorunk amivel ideköltöztünk már megvolt az előző házunkba is, ezért felmerült bennem (lehet kicsit buta kérdés) hogy az ugye nem lehetséges hogy a panel építőanyagára, valamire a falakban vagyok allergiás? Már nem tudok mire gondolni...

2017. okt. 7. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet. A családból más nem tapasztalja ezeket a tüneteket? Ha csak te szendvedsz, akkor érdemes egy allergiavizsgálatot végezni.
2017. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a szőnyegpadló anyagára, vagy a ragasztóra is allergiás tünet.
2017. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az allergiára a legjobb a csalán kapszula napi 3 három szem és elmúlik a tüsszögés.
2018. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!