Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Össze-vissza jelentkező allergia! Mi a fene lehet ez?

Az elmúlt 3 hónapban 3 alkalommal lett allergiás rohamom, egész testet elborító vörös, égő foltok formájában - ebből 2 elmúlt hánytatással, egy viszont orvosi ellátást igényelt ne elkezdtem bedagadni is.

Az esetek között egyszerűen nem találom a kapcsolatot. Hátha ti igen..

1) reggel; rántotta sonkával, paprikával, tk. kenyér, saláta

2) kínai szálas fekete tea éhgyomorra, szinten reggel

3) reggeli; rántotta magában, tk kenyérrel és tökmagolajjal, salátával

A vicc az, hogy minden egyes alapanyagot ettem előtte és ettem azóta is. Nem vagyok rájuk allergiás. Fogalmam sincs mi okozza a rohamokat és a fos magyar egészségügy sem tudja kideríteni.

2017. okt. 21. 09:00  Privát üzenet  

A válasz
Nem biztos, hogy ételtől van.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. okt. 22. 03:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hánytatástól mindig elmúlt, úgyhogy szerintem de.

# 2/2Időpont 2017. nov. 1. 23:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Felnőtt koráig kiderül az embernek, hogy erősen allergiás-e valamire, vagy később is érhetik "meglepetések"?
Vizszerű takony folyik az orromból, ez allergia? 🤧
Tejes ételek fogyasztása után jelentkező hasmenésnek milyen oka lehet?
Rohamokban jelentkező nehéz légzés, erős sípolás, "taknyosodás", tüsszentés, köhögés (néhol sárgás váladékkal) milyen betegség előjelei?
Nyáron jelentkező parlagfű (és talán még néhány virágra) allergia ellen mit ajánlotok?
Szempilla hosszabítás! Ragasztó allergia?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!