Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Mi a teendő hajfesték allergia esetén? Hogyan lehet kezelni? Milyen orvoshoz érdemes menni? Tapasztalatok? Segített valakinek a Calcium vagy fenistil tabletta?

Herbatint növényi alapú hajfestékkel festettem be a hajam. Előtte allergia próba csuklónál, semmi reakció.

Foltos hajhullásom volt 1-2 hónapja, főleg a bal fülem mögött egy nagyobb sávban, így jó ideje nem volt festve a hajam, már nagyon csúnyán nézett ki, ezért kerestem valami természetes festéket.

1 nappal a festés után ott ahol a foltos hajhullásom volt, olyan furcsán érzékeny a fejbőröm, mintha egy kis pattit érezni, de párom nem lát semmit a bőrömön. Dagadás, egyéb tünet nincs, de azért rendesen megijedtem, mert beszámoltak fejdagadásról és csomós hajhullásról is, akiknek volt ilyen allergiájuk.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajfesték, allergia

2017. okt. 30. 07:01  Privát üzenet  

A válasz
Mitől hullott a hajad?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. okt. 30. 09:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem derült ki mi a hajhullás oka. Góckutatást végigcsináltam, egyetlen elérés a laboreredményemben, h pajzsmirigy alulmüködésem van. Bagy ettől hullott vagy nem. De kezdenek eltünni a kopasz foltok. Pajzsmirigy+Haj kapuszlát szedtem.

# 2/2Időpont 2017. okt. 30. 14:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan hajfesték, amit allergiások is használhatnak?
A kezemen a minap apro , a borom szinenel picivel sotetebb, viszketo kiutesek jelentek meg. Ez ekcema?  
Hajfestek allergia eseten mit javasoltok?
Mivel másabb az összetevője vagy mi okozhatott számomra allergiát?
Erős allergiás reakció, hajszínezőtől; hogyan tudok gyorsan intézkedni?
Allergiás vagyok a p-Phenylendiamin - re milyen hajfestéket vegyek? Hennában előfordul PPD is, és így akarják eladni a terméket.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!