Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Penész allergiátol bőrbetegség?

penész allergiátol bőrbetegség lehetséges? nekünk olyan házunk van ami nagyon penészedik bármit probálunk 1-2 napig hatásos aztán meg megint penészes lesz és ezért el is fogunk költözni na de mindegy szóval én alergiás vagyok a penészre és nincs olyan hatása hogy pl: szemviszketés,orrfolyás,szemviszketés stb. De viszont nagyon ritkán kb évente egyszer elöjön egy olyan hogy a böröm elkezd viszketni és nagyon csúnya lesz ugy néz ki mint amikor megcsip egy szunyog csak azt képzeld el 10x-szer nagyobba.Na és ebbol a "csipásból,, rengeteg van egymás mellet most tudom hülyén mondtam el de na... amugy fehér színe van és körülette nagyon bepirosodik és viszket ez pár napig tart és elmulik.Na mindegy annyi kérdésem lenne hogy a penésztől lehet bőrbetegség nekem régebben is volt ilyen a régi házamba és amikor megláttam egy nagyon kevés penészt egyböl ugyanez a bőrbetegséges valami jött ki.Szóval lehetséges?

2017. nov. 1. 19:37  Privát üzenet  

A válasz
Poris2000 nevű felhasználó válasza:

Igen, van ilyen, és simán lehet, hogy neked ilyened van.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. nov. 1. 23:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Allergiától lehet kínzó viszketés a szájüregben?
Meggyszedés után iszonyatosan viszket a karom, mitől?
Mi okozhatja a bőrbetegségemet?
Miért vérzik az orrom az allergiátol és miért nem segít az allergia gyógyszer?
Milyen bőrbetegseg lehet ez? (Kép a leírásban)
Mi lenne a baj?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!