Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ezt az asztmás kérdést valaki...

Ezt az asztmás kérdést valaki nekem megmagyarázná?

Figyelt kérdés
Gyermekkorában allergiás asztmás volt a fiam. Most már 25 éves.Sokszor olvastam, hallottam, hogy az asztma kinövésének az a magyarázata, hogy a hörgők átmérője megnő a serdülő korban. Viszont később az élet során visszatérhet.De a hörgő átmérője ha egyszer megnőtt, miért jöhet vissza az asztma? Valaki egészségügyis megmagyarázná? Valakinek van ilyen?
2017. nov. 9. 17:36
 1/1 anonim válasza:
Szia! Az uncsitesommal volt olyan hogy nagyon nagyon kohogott. A doki szinte folyamatosan antibiotikumokat adott neki. vegul talaltak egy rendes dokit aki kicsit megvaltoztatta az eletmodjat. Nem ehet cukrosat tejeset es liszteset. Csak zoldseget gyumolcsot es hust ehet. Neha belefer 1-2 KIS edesseg de ne vigyetek tulzasba. Az uncsitesom azota nem is volt beteg az o dontese az egesz de lehet hogy attol kohog hogy tul sok nyakot termek a szervezete es az lerakodik a tudejeben. A tej a gabona termekek es a cukros dolgok nyak termelok! Probaljatok ki 2-3 honapig szerintem. Remelem bevalik... :))
2018. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!