Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gyengéd orrsprayt tudnátok...

Gyengéd orrsprayt tudnátok ajánlani allergiás orrdugulásra? A tengervizesek jók?

Figyelt kérdés

Hónapok óta be van dugulva az orrom, és ki szeretnék próbálni valamilyen sprayt rá. De nagyon érzékeny az orr nyálkahártyám, könnyen kiszárad, és attól is félek, hogy könnyen hozzászoknék, és függőség alakulna ki.

Ezért valami olyan szer kéne, amit hosszú távon is biztonságosan lehet használni és nincs erős hatóanyag benne.



2017. nov. 9. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
fül-orr-gégész orvost kérj meg, hogy írjon fel, saját részedre orvos által előírt összetétel szerint készítendő cseppet. Ami recept nélkül kapható, mind kikészíti a nyálkahártyát.
2017. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nem ír fel. Receptre kapható Mometasont adott, de az nekem nagyon erős.

Esetleg a kisbabáknak ajánlott orrtisztító sprayk nem jók?

Vagy menjek el inkább egy másik dokihoz?

2017. nov. 9. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hónapok óta be van dugulva az orrod, akkor használd amit felírt a doki. Egyébként még az ezüstkolloidot megpróbálhatod.
2017. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,menj el egy másik dokihoz! Nekem hasonló miatt, a rengeteg orrcsepp tönkrevágta a nyálkahártyát, semmi szaglásom nem maradt, és műtét kellett - nem jó ezzel játszani. Ajánlom a Szt László orr-fül-g ambulanciát - országos, bárhonnan mehetsz.
2017. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek.
2017. nov. 9. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
JutaVit Izotóniás Tengervizes orrspray nekem bevált, ezt használhatod naponta.
2017. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. nov. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!