Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet az oka a dagadásnak?

Mi lehet az oka a dagadásnak?

Figyelt kérdés

Üdv, hála a névtelenségnek. :) Szóval, nemrég átköltöztünk anyosomékhoz...sajnos a volt élettársa egy piszkos, mocskos....volt, aki elkapta a kedves édes anyjától a rühatkákat és szétszórta itt nállunk. Nekem is sikerült elkapnom, soha nem volt még semmi hasonló betegségem. Elkezdtem kenegetni magam Novascabinnal, ami működött is egy darabig. Viszont ma, hihetetlenül elkezdtem viszketni, főleg a kezeim elsősorban...vakargatás hatására bedagadt az egész kézfejem, mind a kettő és mindenhol ahol vakarózok ,,allergia" szerű hólyagok jelennek meg. Valakinek valami ötlet?

Ui.: 2 órát ültem a hideg autóban, mert orvoshoz is menni kellett.



2017. dec. 4. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a kenőccsel csak azokat pusztítottad el, amik a bőrödben voltak. A textíliákat is kezelni kell hővel, értsd, ruházat, ágynemű, paplan, párna is. Ami hővel nem kezelhető, hideg helyre rakni 4 hétig, azalatt elpusztulnak a peték.
2017. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!