Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szabolcs megyében található...

Szabolcs megyében található lakcímmel fogadnak a Debreceni Klinikán?

Figyelt kérdés
A párom már kétszer is egyik pillanatról a másira teli lett csalánkiütéssel. Ügyeleten első alkalommal voltunk, kapott gyógyszert és azt tanácsolták neki, hogy menjen el kivizsgálásra, ezt pedig szeretnénk meg is tenni. A problémám az lenne, hogy a lakcíme Szabolcs megyében található, de non-stop Debrecenben vagyunk, illetve ő is a Debreceni Egyetem hallgatója. Úgy tudom, hogy ebben az esetben a klinikán fogadják, de erről sehol sem találtam tájékoztatást. Hívtam a bőrgyógyászatot időpontért, de semmire sem mentem, az e-mailben végül azt mondták, hogy regisztrálni kell az ambulancián, és ott érkezési sorrendben van betegfogadás. Nekem ez abszurdnak hangzik, ezért kérem egy hozzáértő segítségét!
2017. dec. 9. 13:38
 1/2 Metionin ***** válasza:
Igen, fogadják. Én is ott tanultam és szintén Szabolcs megyei a lakcímkártyám, minden alkalommal fogadtak mindenféle szakrendelésen.
2017. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2018. máj. 2. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!