Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Ez mit jelent mikor ez a gluten érzékenységben?

Amikor egy smink vagy arc ápolási terméken rajta van hogy gluten mentes? Ez Hogyan viszonyul az allergiahoz?

Mit jelent?

Oda kell erre figyelni nagyon, vagy csak aki túlzottan érzékeny?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szépségápolás, laktóz, allergia, érzékenység, glutén, smink, arc, irritáció

2017. dec. 11. 22:12  Privát üzenet  

A válasz
A glutént annak kell kerülni aki lisztérzékeny. Aki nem lisztérzékeny, annak mindegy. A glutén csak a bélben okoz problémát. Amíg nem eszi meg az ember az arckrémet, addig nem lesz belőle baj.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. dec. 11. 22:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Glutén érzékeny vagyok és nem tudom hogy megmerjem e enni ezt a csokit amit kaptam. A Bungee rice nevű csoki tartalmaz glutént?
Ez a glutén érzékenységre készült laboreredmény, mit mutat?
Allergiás vagyok a tejre, de fogyasztom, mi lesz?
Ha valakinek laktoz, gluten meg stb, étel allergiája van, azt hogy vizsgálják ki?
Glutaminsavat tartalmazó tabletta/digestive enzymes/fogyasztása ajánlott e glutén érzékenységben szenvedőknek? Vagy pont ellenjavallott?
Laktóz, glutén, tojás, érzékenység/allergia betegség! Miért kapnak a glutén érzékenyek 90%-os kedvezményt tömegközlekedésre? A laktóz és a többi allergia, és érzékenységben...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!