Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Fontos. Valaki? Mitől lehet?...

Fontos. Valaki? Mitől lehet? Kipirosodott bőr az egész testen.

Figyelt kérdés
Hirtelen alakult ki, nem szűnik. Nagy foltokba vörös folt.Nincs semmi bőrbetegsége. Előtte magas pulzusa volt, és rosszul is érezte magát. Ma nem evett semmi olyat amitől lehet.(milánóit ettünk ).
2017. dec. 16. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Fürdött előtte?

Magas vérnyomás?

Viszket?

2017. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fürdött előtte.Picit viszketett neki,de már nem. Ég neki mèg az érintésemtől is. Vèrnyomása 120/70volt.
2017. dec. 16. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen akut problémánál miért egy online fórumra írsz? Ilyenkor autóba kell ülni és indulni az ügyeletre, esetleg súllyosabb esetben mentőt hívni.


Most komolyan hogy lehetnek az emberek ennyire ütődöttek

2017. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az ütődött,hanem a vőlegényem makacs.
2017. dec. 16. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, hadd oldja meg ő!
2017. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmúlt a pirosodás.Lefotoztam,hogy majd èn megmutassam valami orvosnak. Mivel én jobban aggódok érte,mint ő saját magáért. Pulzusa is rendezödőtt.Remèlem mostmár nem lesz baj.
2017. dec. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!