Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejallergiasok! Volt hivelyfol...

Tejallergiasok! Volt hivelyfolyasotok mikor nem tudtatok h betegek vagytok? Volt tunete?

Figyelt kérdés

#Trj
2017. dec. 21. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen! az is, es meg sok mas tunet. Bar nekem inkabb folyamatos torokfajas, arcureggyulladas, kozepfulgyulladas, furcsa szedules, egyensulyzavar stb. Es a kozerzetem is borzalmas volt, allandoan almos voltam, es sokszor furcsan remegtem. Ez valami szornyu volt. Amikor eloszor jelentkezett tobb eve, utana tartottam a szigoru dietat, sikeresen kigyogyultam, aztan ujra elkezdtem fogyasztani a bolti dolgokat, turo rudit es tarsait, sokaig semmi bajom nem volt, aztan most megint visszajott az allergia es meghozza ujabb etelallergiakkal tarsulva.... ismet dietazok, magyarul alig van amit ehetek, a boltbol szinte semmit.
2018. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!