Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan tudok elkapni egy...

Hogyan tudok elkapni egy pókot, amely a szobámban lakik valahol és minden éjszaka összcsipes?

Figyelt kérdés
Nem láttam még, nem biztos h pók, csak minden reggel szúnyogcsípésnél jobban viszkető, pirosabb és nagyobb csípésekkel ébredek. A szobát többször feltakarítottam mindenhol nagyon alaposan, egyszer 8 órára nyitva hagytam az ablakot -2 fok körül, de nem változott semmi.
2018. jan. 2. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Atka.

Az ágyneműben, matracban, ágyban, szőnyegben megtalálható.

Nehéz őket kiírtani.

2018. jan. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jellegzetes ágyi poloska csípés lesz az, nem pók. Hívj rovarírtót sürgősen, mert gyorsan szaporodik és akkor már nehéz lesz kiírtani.
2018. jan. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Bocsánat elírtam, igen ágyipoloska lesz az.

Az atka nem csíp.

2018. jan. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy poloska. Vagy is hát remélem hogy nem az. Hol csíp?
2018. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A takaró alatt csipkedett össze, csak a combomon és a lábhajlatban, kb. 10 csípés.
2018. jan. 2. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen azt hittem poloska de bolha volt a ludas. Csak a lábamat csípte mindenhol. Vettem insecticide 2000 és befújtam vele vagy 2 nap és eltűnt. Nagy csípéseim voltak mint a 10ft-os meg viszketett mint a fene. Nem biztos hogy poloskád van.
2018. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bolhának nem kéne napközben is csípnie?
2018. jan. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!